2003

 

Klubová výstava Libochovice 10. května 2003

Výstava se konala v krásném a rozkvetlém zámeckém parku. Jelikož jsme se starali o přípravu výstavy i její průběh, nezbylo dost rukou na předvádění pejsků. Proto účast našich tibeťáčků byla spíše symbolická. 

Norbu – Nejlepší Puppy Héraklés – CAC Rangpo – čestná třída

 


 

FCI – Světová výstava Dortmund 25. května 2003

Již koncem roku 2002 jsme se s některými majiteli našich štěňátek dohodli a přihlásili jsme pejsky na Světovou výstavu do Dortmundu. Nakonec nás z celé domluvené skupiny zůstalo jen šest – tři nadšené ženské a jejich tří hafani, a to ve složení Soňa Čapková a Gábi (Glaukippé Perla mahagon), Věra Molcarová a Herýsek (Héraklés Perla mahagon) a já s Renym (Rangpo Modrá písnička). Tituly jsme sice domů nedovezli, ale ostudu jsme českému chovu také neudělal, Gábi dokonce obsadila v otevřené třídě 4. místo! A pokus by Vás zajímalo povídání o dortmundském výletě i z pohledu Gábinčiny paničky Soni, můžete si jej přečíst zde. 

Glaukippé – zastávka na cestě Glaukippé – 4. místo psi třídy championů – Rangpo vlevo WW´03 – Seduhin Nimahim Dah (fena) WW´03, BOB – Teddy of Lollipop (pes)

 


 

Středo-východo evropská výstava Intercanis Brno 29. června 2003

Letošní Intercanis měl podtitul „Mezinárodní výstava o pohár střední a východní Evropy“ a naši tibeťáčci se na ní vypravili samozřejmě také.

 

dva vítězové – Déó a Orin vítězové Junior Handlingu Rangpo se svým vystavovatelem

 


 

Evropská výstava Bratislava 4.- 5. října 2003

Už od jara jsme se těšili na FCI – Evropskou výstavu do Bratislavy. Účast byla o to lákavější, že zde den před posuzováním tibetských španělů byla pořádána ještě jedna zajímavá výstava, a to Evropská speciální–klubová výstava tibetských plemen. Naše Déó zvítězila na obou výstavách (z FCI-Evropské si přivezla CAC a z Evropské klubové speciálky i Evropského vítěze speciální výstavy, Klubového vítěze a BOB).

CEW´03 –  Déó Perla mahagon EW´03, BOB – Olazza Khasmir

 


 

Mezinárodní výstava České Budějovice 12. října 2003

Na závěr bohaté sezony jsme si „zajeli“ do Českých Budějovic. Vystavovalo se pěkně, jistě také proto, že výstavní haly byly po loňské povodni krásně zrekonstruované (před rokem jsme vystavovali shodou okolností ve stejné hale, na jejíchž zdech však tenkrát byla několikacentimetrová vrstva plísně). Výstavní haly se prostě skvěly čistotou a novotou, a atmosféra byla za přispění hřejivého podzimního sluníčka velmi milá a přátelská.

CAJC – Norbu BOB – Déó

Rangpo v Junior Handlingu

 V průběhu roku jsme se samozřejmě účastnili i mnoha dalších výstav a tady je pár fotek:

Déó – BOB – MV Litoměřice Rangpo a Argosan – MV Praha Speciální výstava tibetských plemen