2004

 

Klubová výstava Libochovice 15. května 2004

Klubová výstava tibeťáčků se opět konala v libochovických zámeckých zahradách. Opět jsme výstavu i její průběh zajišťovali, takže nám (opět) nezbylo mnoho času a rukou pro naše tibeťáčky a jejich předvedení. Vystavovali jsme tedy „jen“ Déó, Norbiho a Rangpa.

„výstavní areál“ kvetoucí wisteria zdobila okolí výstavního kruhu a „rozkvetlí“ pávi také :o) lákavé odměny pro vítěze

čekání...

psí dorostenci – Néreus a Maron Norbu – CAC z mezitřídy Rangpo – vítěz čestné třídy a ještě jednou Rangpo Déó – CAC ve třídě vítězů Perla mahagon – Nejlepší chovatelská skupina výstavy

 


 

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav 5. září 2004

Hrozné vedro a dusno, hala kterou větráky absolutně nestačily větrat...i to jsou výstavy. Vedro a dusné prostředí i nepředstavitelně hlučné ventilátory – to vše nepřispělo k zrovna ukázkové prezentaci pejsků (nejen tibeťáčků), a tak jsme na této výstavě byli asi všichni rádi, že posouzení v kruhu máme za sebou :o). Na závěrečné soutěže se již čekalo venku, a tam bylo o poznání příjemněji.

Norbu a Argosan „o BOB“ - Néreus, Norbu, Argosan, Anetka HC a Glaukippé Argosan v Junior Handlingu

 A jelikož tyto výstavy nebyly zdaleka jediné, kterých jsme se s tibeťáčky účastnili, tak tady je ještě pár fotek z některých dalších:

Argosan – MV České Budějovice Argosan a Rangpo v Junior Handlingu – MV Praha Argosan – 3. nejlepší veterán výstavy – MV Brno Lamia a Bumo Zl.Kl. – NV Brno Rangpo – Junior Handling NV Brno